עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
מבוגרים  (1)
סיפור  (1)
ספר  (1)
פנטזיות  (1)
ארכיון

פרק 1 זיכרונות מהמגירה

25/08/2014 01:41
סאם
סיפור, ספר, פנטזיות, מבוגרים
אני עומדת באחת החנויות של עזריאלי עוברת עם העיניים על הבגדים אבל העיניים שלי מחפשות אותו כי קבענו פה ואני יודעת שהוא אמור להגיע דווקא לפה לחנות הזו . אז בגדים לא באתי לחפש , מחשקת בטלפון בין לבין אולי הוא מחפש ולא יודע איפה החנות בכל אופן הוא בכלל לא ישראלי. הדקות עוברות כמו נצח אבל בזוית העין אני מזה דמות מוכרת מחפשת אותי הלב מתחיל לדפוק וחיוך דפוק עולה לי בפנים אין ספק שהבחור הזה משגע , הוא מחייך אלי וניגש להגיד לי שלום עם חיוך נבוך. ''היי , את בחנות שאני הכי אוהב בואי נעשה סיבוב אולי אראה משהו שאני אוהב '' מחייכת אליו בנימוס והולכת אחריו לאזור הגברים , לאחר רפרף קל הוא החליט שהגיע הזמן לצאת מפה בטענה שאין כלום . יש מתח נוראי בנינו כמעט בלתי נסבל קשה לי להתנהג כפי שאני באמת כי אולי הוא לא יאהב אותי ואני אבריח אותו ואולי הוא ישאר קצת ורק אז ילך כמו כולם. עדיין לא סגורה על מה לא בסדר בי .
'' אני רעב מה אוכלים ?'' אני מובילה אותו לאזור של המסעדות והוא לא רוצה כלום , '' יש לי מקום שאני מאוד רוצה ללכת אליו אני שומע עליו הרבה מגיל קטן אבל לא יצא לי להיות בו''... כולי מסוקרנת על מה מדובר , '' אוקי איפה זה אני אקח אותך לשם''. הוא תוהה לשנייה כנראה מנסה להזכר איך המקום נקרא ואיך הוא יגיד את זה נכון מבלי שהתחיל לצחוק עליו '' אבו חסן נראה לי זה באזור ?'' עייני נפתחות לרווחה מה בחור מקליפורניה יודע בכלל על אבו חסן '' לא כזה רחוק אם אנחנו עם רכב אנחנו מסודרים , יאלה בוא נלך גם לי עדיין לא יצא לאכול אצלהם ''. 
אבו חסן מקום קטן וצפוף אבל הנוף משגע מעניין אם גם החומוס שלהם משגע כמו שמספרים , המקום עמוס גברים רק גברים אני האישה היחידה .
נבוכה זה לא המילה , כל המבטים מופנים אלי ואני מתחילה להרגיש שאני מתכווצת ונהיית קטנה מרגע לרגע . הוא כנראה הבחין שנבהלתי קצת לכן חיבק אותי ואמר שאין לי מה לדאוג שאני בחברתו . אני אוהבת שמגנים אלי תמיד אני זו שדואגת ומגנה נמאס לי מתפקיד החזקה של החברות בא לי להיות בובת חרסינה שבירה לפעמים ושישמרו עלי לשם שינוי . החומס היה משו אבל כמובן שלא הצלחתי לאכול ההתרגשות הזו כמו מחנק בגרון .
הוא סיים את שלו ואני ביקשתי לארוז לאחרכ. 
נכנסו לאוטו והוא שואל אם זה בסדר שנלך אליו לדירה , האמת שאני מתה מסקרנות מי ומה הוא עד עכשיו הרושם רק גדל וגדל .. 
בדרך דיברנו על אומנות ולימודים ועל חלומות ואקסים. בקיצור חפרנו מספיק בשביל לא לדבר אחרכ .
דירת המרתף שלו מזעזעת חדר וחצי של כלום שולחן מסכן זרוק בקצה החדר ומטבח מוזנח ולא מאובזר בכלום והרצפה אני לא יודעת מה יותר מטונף הרחוב או הדירה. עלתה לי תחושת בחילה , איכזבת גבר .
מאחר ואין ספות אנחנו יושבים על המיטה מדברים ולאט לאט הדיבור פוסק והשקט מחריש אוזניים . הוא מחליט שהזמן הגיע וטוב שהוא החליט כי אני עוד רגע צורחת שיעשה משהו .
השפתיים הגדולות שלו רכות ונעימות מרגיש לנשק מרשמלו זה משתק אותי לגמרי , היד שלו עוברת לי על הלחי ואז מאחורי העורף האחיזה שלו בי מתחזק ונראה לי שלא רק האחיזה .
אני לא יודעת אם לשמחתי או לצערי אבל לא נשארים עלינו בגדים וזה רק הולך ומתעצם המגע הנשיקה כמו שיכרון של כמה כוסות וודקה עלובים .
היד שלו יורד למטה לייריכים שלי מלטף את עורי בעדינות , כן לא הייתי אומרת שהוא עדיין , אבל הגוף שלי מסרב לעצור אותו כאילו קיבל חיים משל עצמו . כבר עשיתי לעצמי את השיחה הזו בבוקר שאם הוא ינסה אני לא אעצור אותי כי מה אכפת לי הוא עוזב והוא בדיוק מה שאני אוהבת בגבר כבר הייתי עם גרועים יותר לפחות תיהיה לי קצת נחמה אחרי האקס הנוראי שלי ככה שבאתי מוכנה שהיום הגוף שלי יחגוג קצת לשם שינוי .
הזקפה שלו מדהימה נראה לי שהאיבר שלו בין היפים שיצא לי לראות ולא ראיתי הרבה אבל עדיין הוא זוכה בתואר הדוגמן המצטיין . 
המגע שלו משגע אותי אל אלוהים איך אני אעמוד בזה אם עוד לא התחיל כלום ואני כבר כולי רועדת ורטובה לכבודו .
כמו חיית טרף שתפסה את הארוחה שלה הוא תופס בי אחיזה הדוקה ומנשק לי את הבטן מתחת לטבור ולמעטה . אני לא אוהבת את זה אף פעם לא אהבתי אבל משום מה אני לא רוצה לעצור אותו . ואכן טוב שכך עשיתי כי לשון שלו יודע בדיוק מה אישה צריכה ואיפה לגעת אני מפסיקה עם השטויות שקופצות לי לראש בטח כמה נשים עברו אצלו עם כזה נסיון , היי באתי בידיעה שהוא כזה הוא שחקן כדורסל מה צפיתי לנסיך על הסוס הלבן . 
הלב דופק מהר והגוף כבר נואש זועק ודורש אותו בתוכי . והנה זה מגיע כמו שהוא נראה יפה ככה גם מרגיש , ואו מי יצר את הגבר הזה הוא פשוט מושלם פיצוי הולם אחרי השנה אחרונה עם האקס שלי.. כמו איזה פלסטר ששמו לי על פצעים ישנים חדשים שעוד לא עברו . 
הקצב עולה והדופק שלי אני לא מצליחה לשלוט בשום איבר בגופי כל כולי שלו בלי כל רצון של התנגדות או שליטה . 
ואז אני משחררת את הנסיון הקלוש שלי לשלוט בעצמי וגומרת ופשוט מאבדת את זה כמו אדם ששתה יותר מידי הלילה .
לאחר מספר שניות הוא גומר גם בחוץ על הבטן שלי . הפרצוף שלו מדהים הוא מחייך חיוך קטן '' את מדימה וזה היה מדהים שלא תחשבי שניצלת אותי ואת יכולה לזרוק עכשיו את נשארת בחורה צעירה אני לא אתן לך להתרחק ממני ''
חיוך עולה על פני מי בכלל רוצה ללכת אם לא הייתי יודעת שאתה שחקן אפילו הייתי מדמיינת אותי ואותך קצת אחרת אבל היי אני מכירה שחקנים 
לא רק בכדור שלהם הם משחקים גם בנשים .
אבל זה היה אחד המשקים המושקעים שבהחלט שמחתי לשחק ולא היה אכפת לי כי אני לא מפתחת ציפיות הוא גם ככה יעזוב בקרוב .
הוא מחבק אותי נותן לי נשיקה במצב ואנחנו שוקעים לשינה .
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: